• Zavolajte nám: 0910 449 333
  • Email: obchod@gabaco.sk
  • Otváracie hodiny Po-Pia: 8:00 - 17:00

Naši partneri

Naši partneri

Pre zabezpečenie vysokých kvalitatívnych požiadaviek našich zákazníkov z remeselného ako aj priemyselného prostredia v oblasti spojovacej a upevňovacej techniky ponúkame len značky renomovaných výrobcov.


MAX®

MAX®

Značka MAX® ponúka rozsiahly produktový sortiment v spojovacej technike. Popri pneumatických 8-barových spojovacích prístrojov a prístrojov na stlačený plyn je MAX popredná značka vo vysokotlakovej technológii. Produkty MAX sú vyrábané podľa štandartov JIS. Prístroje Max znamenajú kvalitu, vysokú trvanlivosť a spokojnosť zákazníkov.

viac info
AERFAST

AERFAST

Značka Aerfast je zastúpená vlastnou predajnou sieťou v 10 európskych krajinách. Ku skupine patria aj 2 výrobné závody vo Francúzku a Nemecku. Značka ponúka široký sortiment sponkovačov, klincovačov, zásobníkových skrutkovačov , kompresorov a rôzličného príslušenstva. Naše prístroje sa vyznačujú kvalitou, spoľahlivosťou a výborným pomerom cena/výkon.

viac info
CAMO PRO

CAMO PRO

SYSTÉM PRO SKRYTÉ UPEVŇOVANIE PODLAHOVÝCH DOSIEK! Umožňuje pripraviť krásnu podlahu, bez viditeľných skrutiek, vhodná na chôdzu naboso, zabraňuje frézovaniu a praskaniu povrchu. Špeciálny hviezdicový skrutkovač T15 ponúka viac bodový kontakt pre lepšiu výkonnosť a minimalizuje prekĺzavanie a opotrebovanie bitu. Patentovaný tvar spodného závitu skrutky poskytuje vynikajúce vniknutie do materiálu, kontra závit v hornej časti priťahuje dosku pevne k nosníku a umožňuje rýchle, presné a pevné zaskrutkovanie.

viac info
SENCO

SENCO

Značka SENCO® patrí na svetovom trhu k vedúcim výrobcom pneumatických, elektrických a plynových spojovacích prístrojov a spojovacieho materiálu. Produktový program zahŕňa okrem toho množstvo kompresorov a príslušenstva.

viac info

Recover Joomla Template


0910 449 333 - Mobil
GABACO s.r.o
Turecká 20
Nové Mesto nad Váhom

Email Newsletter

Zaregistrujte sa a získajte najnovší obsah a ponuky spoločnosti Gabaco.

Zásady ochrany osobných údajov