• Zavolajte nám: 0910 449 333
  • Email: obchod@gabaco.sk
  • Otváracie hodiny Po-Pia: 8:00 - 17:00

Servis

Servis

ÚDRŽBA A SERVIS  VÝROBKOV SENCO, MAX a AERFAST

Všetky výrobky SENCO, MAX a AERFAST sú vyrobené z prvotriednych kvalitných materiálov a pod prísnou kontrolou, aby sa zabezpečila dlhoročná bezporuchová prevádzka prístrojov. Pre efektívne využitie  prístrojov je však potrebné zabezpečiť rýchly a kvalitný servis.  

Naše partnerské servisné stredisko HEINZ BÜHNEN SK už viac ako 20 rokov, poskytuje opravy pneumatických klincovačov, sponkovačov,  plynových klincovačov, kompresorov a viazačov oceľovej výstuže značiek SENCO, MAX a AERFAST.  

Servisne stredisko ročne zabezpečí opravu stoviek prístrojov a predaj tisícok náhradných dielov. Servis a poradenstvo zabezpečuje kvalitne vyškolený personál. HEINZ BÜHNEN SK je dobre a efektívne zásobené servisné stredisko, čo umožňuje minimalizovať dĺžku trvania opráv.

Adresa:
HEINZ BÜHNEN s.r.o.
Považské Podhradie 418
017 01 Považská Bystrica

Náhradné diely a príjem zákaziek:
Ing. Peter Martinka
tel. 0915 956 059
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Servisný technik:
Ján Hujo
Tel. 0908 736 604
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

 

Recover Joomla Template


0910 449 333 - Mobil
GABACO s.r.o
Turecká 20
Nové Mesto nad Váhom

Email Newsletter

Zaregistrujte sa a získajte najnovší obsah a ponuky spoločnosti Gabaco.

Zásady ochrany osobných údajov