• Zavolajte nám: 0910 449 333
  • Email: obchod@gabaco.sk
  • Otváracie hodiny Po-Pia: 8:00 - 17:00

E-shop

SPONKOVAČE

SPONKOVAČE

Naše sponkovače - zošívačky sú vďaka širokej ponuke použiteľné pre každý projekt. Od čalúnenia, montáž nábytku, skríň, textilu, rámov na obrazy, líšt, strešnej izolácie i tepelnú izoláciu domov, výrobu obalov a stavbu domov.

KLINCOVAČE

KLINCOVAČE

Robustné i ultraľahké, jednoducho použiteľné nástroje určené pre presnosť a dlhú životnosť. Ponúkame širšiu paletu klincovačov ako konkurencia. Sú predurčené pre montáže skríň, nábytku, ozdobného čalúnenia, líšt, výrobu obalov, paliet až po profesionálnu stavebnú činnosť.

VIAZAČE

VIAZAČE

Akumulátorové viazače stavebnej ocele nahrádzajú bežné ručné viazanie. Jednou z ich hlavných výhod je zvýšenie produktivity. S akumlátorovým viazačom dokonale zviažete oceľové tyče za menej ako 1 sekundu a s optimálnou spotrebou drôtu.

PNEUMATICKÉ SKRUTKOVAČE A VŔTAČKY

PNEUMATICKÉ SKRUTKOVAČE A VŔTAČKY

Priemyselné pneumatické vŕtacie skrutkovače pre maximálny výkon a montáže vyžadujúce vysokú frekvenciu spojov s maximálnou opakovateľnosťou nastaveného krútiaceho momentu.

PÁSOVANÉ SKRUTKOVAČE

PÁSOVANÉ SKRUTKOVAČE

Zvyšujú upevnenie skrutiek a produktivitu o viac ako 30%. Či už si vyberiete integrovaný nástroj alebo využijete naše súpravy s automatickým podávaním uplatnia sa pre rôzne aplikácie vrátane sadrokartónu, podlahy, palubovky a priemyselných projektov.

TICHÉ KOMPRESORY

TICHÉ KOMPRESORY

Ak chcete znížiť hluk vo vašom pracovnom prostredí, môžete sa rozhodnúť pre kompresor s nízkou hlučnosťou, tzv tichý kompresor. Ideálny pre dlhodobé používanie!

TAVNÉ LEPENIE

TAVNÉ LEPENIE

Profesionálne tavné pištole ideálne pre širokú škálu profesionálnych montážnych aplikácií na drevo, obaly, kožu, korok a textil. Tavné tyčinky sú k dispozícii v praktických baleniach ideálnych pre profesionálnych alebo priemyselných používateľov.

CAMO

CAMO

Systém upevnenia spodnej hrany palubovky, ktorý ľahko a lacno pripevňuje ošetrené rezivo, tvrdé drevo, cédrové, kompozitné alebo PVC palubovky priamo k spodnej konštrukcii, čím vytvára krásny povrch bez viditeľnosti upevňovacích prvkov.

PRÍSLUŠENSTVO

PRÍSLUŠENSTVO

Vysokokvalitné príslušenstvo pre vzduchové a pneumatické náradie. Naše kvalitné príslušenstvo vám pomôže zlepšiť nielen výkon pneumatického náradia, ale aj jeho životnosť a produktivitu.

SPOJOVACÍ MATERIÁL

SPOJOVACÍ MATERIÁL

Široký sortiment, ktorý je precízne navrhnutý tak, aby vyhovoval náročným požiadavkám profesionálov. Uistite sa, že vaše nástroje využívajú špičkové vlastnosti certifikovaného spojovacieho materiálu.

Recover Joomla Template


0910 449 333 - Mobil
GABACO s.r.o
Turecká 20
Nové Mesto nad Váhom

Email Newsletter

Zaregistrujte sa a získajte najnovší obsah a ponuky spoločnosti Gabaco.

Zásady ochrany osobných údajov